Музей книги і друкарства України вулиця Лаврська 9, Печерський район, Київ, місто Київ
Інформація
"Музей книги і друкарства України" є закладом, який пропонує унікальну можливість поглиблено ознайомитися з історією розвитку книжкового та друкарського мистецтва в Україні. Розташований на вулиці Лаврській, 9 у столиці Києві, цей музей - це не просто туристична визначна точка, а насамперед місце, де знаходять своє захоплення поклонники історії книги та друку.
В архітектурному комплексі, в якому розташований "Музей книги і друкарства України", поміщено більше двох десятків експонатів, які розповідають про книжкове та друкарське мистецтво у різних епохах нашої історії. Тут можна побачити найстаріші видання, рідкісні книги, а також пізнавальні експонати, які розкривають процес створення книги на кожній стадії від письма до друку.
Завдяки інтерактивній експозиції, персонал музею надає відвідувачам можливість відчути себе друкарем чи видавцем давної епохи, створити свій власний друкований видання та почути історію книжок від генералного експерта книжкового мистецтва.
Для туристів, відвідувачів та місцевих жителів, хотівших детальніше дізнатися про історію книги та друкарства в Україні, "Музей книги і друкарства України" - цікаве та оригінальне місце в Києві, яке варто відвідати та насолодитися його витонченою давньою атмосферою.
Фото
Контакти
вулиця Лаврська 9, Печерський район, 01015 Київ, місто Київ, Україна
Години
Понеділок:
Вихідний
Вівторок:
10:00 - 17:00
Середа:
10:00 - 17:00
Четвер:
10:00 - 17:00
П`ятниця:
10:00 - 17:00
Субота:
10:00 - 17:00
Неділя:
10:00 - 17:00
Відгуки
"Музей вже досить давно функціонує ще й як культурний центр. Там відбувається багато цікавих мистецьких подій, тому раджу моніторити їх сторінки у соцмережах. Забігли з подругою туди на вихідних подивитися виставку японської фотографині та українського художника, і... випадково втрапили на чудовий оперний концерт."
"Відкрив для себе унікальне місце! Приємно, що в Києві є такі музеї! Чудові люди проводять там екскурсії, справжні знавці історії! В останнє щось подібне бачив ще до війни в кремлі..."
"Чудовий музей, де поєднується історія та сучасність. Екскурсія про історію книгодрукування в Україні, численні майстер-класи для дітей і дорослих, виставки живопису та фестиваль дитячої книги Азбукове королівство магів і янголів, що проводиться двічі на рік."
"Дуже прийнятна ціна для відвідування музею. АЛЕ найголовніше: в музеї працюють дівчата (50-70 років), які ЖИВУТЬ своєю роботою. Одна з таких ПРЕКРАСНИХ МАДАМ провела нам безкоштовно екскурсію майже по всьому музею. Моїй дитині наочно показали(він самостійно виконував всі дії), як працюють стародавні друкарські станки. В цьому музеї нічого робити без екскурсовода. Мій син якраз у школі по історії вивчав друкарство в Україні і найвідоміші рукописні пам'ятки: Пересопницьке Євангеліє, Остромирове Євангеліє і т.д. Так йому і нам було цікаво. Дівчатам із музею - здоров'я і натхнення."
"Музей знаходиться на території Лаври, у колишніх друкарських майстернях. Вражаючі приміщення зі сводчатими стелями, ніби хороми давньоруського палацу. Вздовж стін розташовані копії та оригінали книг, приладдя для їх виготовлення, частково - меблі, одяг, а також групи книг за видавництвами або тематиками з початку 20 ст. Можна переглянути всю історію розвитку друкарства та книг на Україні. Представлені дуже рідкісні екземпляри, особливі книжки та автори. Рекомендую відвідати майстер-клас зі створення папіру як дітям, так і дорослим! Захоплива розповідь про основні етапи створення паперу від ведучої, з паралельною демонстрацією паперотворіння, відкриває багато нового недосвідченим у друкарській справі. Наразі можна створювати крафтовий дизайнерський папір навіть вдома :) Колись ця процедура складалася з 33 етапів, ми ж побачили версію, скорочену разів у п'ять. Кожен учасник отримав свій особливий, власноруч створений аркуш паперу. До складу аркуша можна додати якісь незвичайні частинки: пелюстки, щось блескуче, волокна тощо. Це можна принести із собою та спробувати зробити в папері. Співробітники музею дуже привітні. Майстриня - справжній професіонал своєї справи: строга, дуже обізнана та уважна до учнів. Музей веде сторінку у ФБ та відповідає онлайн, там є і анонси подій та майстер-класів. Вартість символічна - 30 грн. Дуже рекомендую спробувати!"
Довідник закладів та послуг у Києві
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото