театр Колізей
Інформація
Театр "Колізей" є справжнім культурним скарбом міста Львова. Розташований за адресою вулиця Пантелеймона Куліша, 23Б, цей заклад є ідеальним місцем для того, щоб насолоджуватися найновішими театральними постановками та насиченими культурними подіями.
Театр "Колізей" запрошує свою аудиторію в світ високоякісного мистецтва та неймовірної емоційної глибини. У театрі вистави різноманітні, але завжди пройняті величним художнім змістом. Досвідчені актори, режисери та декоратори створюють неперевершені театральні шедеври, які залишають після себе незабутні враження.
Комфортні зал, приємна атмосфера та видатна якість виконання роблять театр "Колізей" привабливим місцем для відвідування. У цьому закладі можна отримати велику дозу позитивних емоцій та інтелектуального задоволення. Після театрального виступу гості можуть насолодитися аутентичною кавою та кондитерськими виробами у затишному лаунжі.
Театр "Колізей" – це місце, де співіснують професіоналізм та творчість. Завітайте до нас і переконайтеся в цьому самі! Приходьте разом з друзями, сім'єю чи колегами і отримайте велике задоволення від перегляду вистав та приємних емоцій від перебування в нашому закладі.
Фото
Контакти
вулиця Пантелеймона Куліша 23Б, Галицький район, 79000 Львів, Львівська область, Україна
Відгуки
"У колишньому пасажі Германів в неіснуючому сьогодні будинку театру за адресою вул. Куліша, 23/25 у 1908–1917 рр. та 1927–1939 рр. діяв кінотеатр “Колізей”. Його глядацький зал вміщав 1054 глядачів. Кінотеатр користувався значною популярністю, особливо серед бідніших верств населення. Будинок зруйнований під час Другої світової війни. Будинок театру “Колізей” (“Colosseum”) у колишньому пасажі Германів на вул. Куліша (колишній вул. Бічній Сонячній) споруджений у 1898–1900 рр. З 1908 р. тут, крім театральних вистав, також проводилися кінопокази. Глядацький зал “Колізею” міг вмістити 1054 глядачів. Спочатку покази проводились за допомогою апарату вітаскоп. У травні 1913 р. кінотеатр приймав данську кінозірку Асту Нільсен (Asta Nilsen), яка показала тут мімодраму “Циганка” (“Cyganka”). Це відбулося через те, що у театрі Скарбка (суч. театр ім. М. Заньковецької) тоді проводився ремонт даху. Під час перебування у Львові акторка зупинялась у готелі “Жорж” (пл. Міцкевича, 1). У сезоні 1913–1914 рр. у “Колізеї” давав вистави колектив театру “Різноманітності” (“Rozmaitości”). У 1917–1927 рр. замість “Колізею” тут діяв Міський театр “Новини”. У 1920 р. тут відбувались безплатні покази фільмів для польських солдатів, які брали участь у радянсько-польській війні. У 1928 р. кінотеатр “Колізей” відновив свою діяльність. З 1928 по 1939 рр. він перебував у власності Громадського комітету жінок (Komitet obywatelski kobiet). Спочатку його керівником було призначено Павела Меллера (Paweł Meller), а з 1932 р. – Чеслава Добжецького (Czesław Dobrzecki). Прибутки з діяльності “Колізею” надходили до дитячого садка й інтернату ім. Й. Пілсудського у Львові. У приміщенні кінотеатру, крім кінопоказів, відбувалися й інші видовищні дійства, кабаре. Станом на листопад 1932 р. у кінотеатрі налічувалось 34 працівники. Кінотеатр користувався значною популярністю, особливо серед бідніших верств населення міста. У 1939–1941 рр. у цьому приміщенні діяв Державний польський театр. Будинок “Колізею” був зру"
Довідник закладів та послуг у Львові
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото