International institute of innovations
Інформація
Інтернаціональний інститут інновацій розташований за адресою: Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 57b. Наша місія - забезпечити безкоштовний доступ до передових технологій у сфері освіти, науки та інноваційних проєктів.
Програма "Робота та навчання" - навчально-працевлаштувальна програма для талановитих студентів київських університетів (2-4 курси). Деталі та можливість подати заявку можна знайти за цим посиланням.
Місія громадської неприбуткової організації "Міжнародний інститут інновацій" полягає в забезпеченні рівного доступу до сучасних технологій у сфері освіти та науки, а також підтримці інноваційних проєктів, не здобуваючи при цьому прибутку.
Метою організації є впровадження сучасних технологій (EdTech) та нестандартних рішень для покращення засвоєння знань та підвищення ефективності всіх пов'язаних процесів, поширення ідеї інновацій у всіх галузях освіти, підтримка підготовки до вступу до навчальних закладів, семінарів, кадрових, освітніх, наукових, культурно-освітніх заходів для підтримки демократичного європейського громадянського суспільства.
Міжнародний експерт з освітніх технологій та професор з дизайну навчання та технологій навчання у Вінтропському університеті, Рок-Хілл, Південна Кароліна, США
Президент Асоціації українських гідів, ТЕА 2021, науковий кореспондент Інституту психології НАПН України, магістр Національної академії державного управління при Президентові України
Заслужений працівник освіти України, доцент кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Бориса Грінченка Київського університету, кандидат наук
Експерт з обчислювальної лінгвістики та автоматизації бізнес-процесів, кандидат наук
Проект, за фінансової підтримки Благодійного фонду "Майбутнє в єдності" та освітньої компанії YavKursi, забезпечив безкоштовну підготовку до ЗНО як найважливішого екзамену у житті багатьох школярів для вступу до українських університетів. Ми з радістю підтримали ініціативу Благодійного фонду надати талановитим молодим людям з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та внутрішньо переміщеним особам з цих територій гранти на якісну освіту у українських навчальних закладах.
Загалом, станом на 1 квітня 2020 року, Благодійний фонд "Майбутнє в єдності" сплатив за підготовчі курси для 60 школярів з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та серед внутрішньо переміщених осіб 392 041 гривень. Міжнародний інститут інновацій та YavKursi виділили таку саму суму для забезпечення навчання школярів з Донецької та Луганської областей у період з 1 квітня по 1 червня 2020 року.
Координатором проекту від Міжнародного інституту інновацій була Марія Макодзеба. Сергій Погребний відповідав за проект від Благодійного фонду "Майбутнє в єдності".
Було проведено повний комплекс робіт з проекту, починаючи від вивчення можливостей проведення Пробного ЗНО у форматі онлайн до повної реалізації процесу з залученням ЗМІ та громадськості для інформування про кожен етап проекту.
У результаті було проведено безкоштовне Пробне ЗНО Онлайн для школярів України, у якому взяли участь 463 828 учасників, які пройшли 1 077 911 тестів. Проект отримав дуже позитивний відгук вчителів, батьків та самих школярів. Він підняв Україну на один рівень з найбільш розвиненими країнами світу, де сучасні технології та недержавні організації надають майбутнім студентам максимальні можливості незалежно від багатства родини.
За кількістю учасників це найбільший у світі проєкт EdTech, який внесено до відповідного світового реєстру. Проект отримав підтримку ЗМІ (28 публікацій) та був схвалений Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.
Олег Голубенко, громадський діяч та міжнародний експерт, став послом проекту.
Слід зазначити, що проект був реалізований виключно на волонтерській основі та отримав широку громадську підтримку через багато чинників: пандемію COVID-19, державний монополію в галузі освітнього вимірювання та контролю якості, численні корупційні скандали, пов'язані з зовнішнім незалежним оцінюванням та Центром якості освіти України.
Метою проекту було розроблення методики впровадження електронної системи документообігу, адаптованої до реалій українського бізнесу та законодавства. Додатковим вимогам було використання альтернативного методу підписання документів без використання кваліфікованого електронного цифрового підпису (ЕЦП).
Під час проекту було проведено комплексне тестування технологій електронного документообігу від провідних розробників на базі EdTech-компанії YavKursi та за її ресурсною підтримкою. В результаті було обрано відповідне рішення від airSlate. Проведено ревізію та адаптацію повного циклу взаємодії з клієнтами та підрядниками, пов'язаною з документообігом, за повною підтримкою розробників. Було виконано повний цикл роботи з документами за допомогою програмного продукту signNow від airSlate. Він включав усі дії від підписання угоди про нерозголошення та договору про надання послуг до виставлення рахунків та затвердження всіх необхідних фінансових документів у процесі взаємодії з клієнтами, прийняття на роботу співробітників та підтримки компанії. Створено методику
Контакти
вулиця Богдана Хмельницького 57b, Шевченківський район, 01054 Київ, місто Київ, Україна
Довідник закладів та послуг у Києві
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото