Свято-Михайлівська церква (РПЦ в Україні) вулиця Івана Франка 4, Боярка, Київська область
Інформація
Свято-Михайлівська церква є православною церквою, що знаходиться в місті Боярка на вулиці Івана Франка, 4. Це місце, де віряни збираються для молитов, богослужінь та спільної спілкування. Церква приваблює вірян своєю красою та духовною атмосферою, яка допомагає знайти спокій та внутрішню рівновагу.
Фото
Відгуки
"Приїхали хрестити дитину, були завчасно, але прийшлося чекати майже годину з маленькими дітьми! Туалет, то окремий шок! Так не поважати людей і себе неможливо!"
"Зовні храм красивий, нажаль потрапити всередину такої красивої архітектурної пам'ятки не було можливості, він зачинений. Таїнство хрещення відбулося у маленькій споруді побудованій поруч, яка використовується не по своєму призначенні (це їдальня при церкві) Не ховайте таку красу від людей, реставруйте, відбудовуйте, робіть відкриті зустрічі з населенням, долучайте до християнства маленьке покоління, яке гордо буде відстоювати нашу державу."
"Гарний храм, але церква так собі. До того ж пам'ятний знак скіфського городища самовільно замінили на цвинтарний гранітний хрест."
"Про сам монастир сказати нічого не можу, так як в ньому не був...., але цієї зими на Водохреща купався поруч в озері..., що можу сказати, організація пройшла на вищому рівні"
"Боярка. На давньоруському городищі в центрі містечка стоїть Михайлівська церква. Збудована у 1898-1901 роках за проектом архітектора Миколи Горденіна. Дерев'яна, обкладена цеглою. На цьому "замковищі" дерев'яні храми стояли, за виразом Похилевича, "с незапамятных времен". Попередній храм постав у 1845 році. А в році 1920 один молодий комсомолець зібрав громаду, з метою почати руйнування храму. Цей молодик забрався на храм та став знімати хрест зі дзвіниці, але послизнувся і впав прямо на штир, що стирчить над ґанком... Залишившись без лідера, богоборці в паніці розбіглися і церква встояла... Зараз вона є пам'яткою архітектури місцевого значення і символом Боярки. Це чи не єдина пам'ятка архітектури, якій не загрожує знищення у містечку, де об'єкти культурної спадщини межі XIX-XX ст. деякі мешканці називають "сараями" і безконтрольно нищать..."
Довідник закладів та послуг у Києві
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото