Історичний факультет К-ПНУ ім. І.Огієнка
Інформація
Історичний факультет Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - видатний навчальний заклад з багатовіковою історією, у якому здійснюється навчання та дослідження з історичних наук.
Знаходиться факультет за адресою: вулиця Татарська, 14, у самому серці мальовничого Кам'янця-Подільського. Занурений у давню історію міста, Історичний факультет створює особливу атмосферу та надає студентам чудову можливість зануритися в неповторний дух минулих епох та розкрити багатство історичних подій.
Заклад має статус establishment та вважається значущим об'єктом для вивчення історії Кам'янець-Подільського та України загалом. Працівники факультету - відомі фахівці у галузі історії, а також викладачі, які мають великий педагогічний досвід та пристрасну любов до своєї професії.
Навчальний процес на факультеті заснований на високих стандартах якості, інноваційних методиках та актуальних дослідженнях. Студентам надається можливість отримати глибокі знання з різних періодів історії, від Київської Русі до сучасних подій.
Навчальний процес у поєднанні з різноманітними практичними заняттями, екскурсіями та участю у наукових проектах дозволяє студентам отримати практичні навички та поглибити свої знання. Факультет пропонує широкий вибір спеціалізацій, що допомагає студентам знайти своє покликання та реалізувати свої професійні амбіції.
Заклад є не тільки місцем навчання, але й центром активності дослідників, істориків та молодих науковців. Факультет організовує наукові конференції, семінари та ділові зустрічі для академічної спільноти, сприяючи обміну знаннями та співпраці з вітчизняними та закордонними університетами.
Історичний факультет Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - це місце, де кожен студент може відчути неперевершене задоволення від вивчення історії, розкрити свій потенціал та стати справжнім професіоналом у галузі історичних наук.
Фото
Контакти
вулиця Татарська 14, 32301 Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна
Години роботи
Понеділок:
08:00 - 18:00
Вівторок:
08:00 - 18:00
Середа:
08:00 - 18:00
Четвер:
08:00 - 18:00
П`ятниця:
08:00 - 18:00
Субота:
Вихідний
Неділя:
Вихідний
Відгуки
"в мене друга відрахували (ну в нього академвідпустка (поки що), но його відрахують, я знаю, ТАК!) 1000-7"
"Даремно згаяний час"
"Світ стане тільки краще після закриття цього закладу"
"Один з найкращих історичних факультетів України. Фаховий викладацький склад, якісне навчання, великі традиції. Та ще й знаходиться в старому місті в історичній будівлі. Рекомендую"
"Будівля колишньої Першої чоловічої гімназії. У 1837 р. на потужних фундаментах та із матеріалу розібраного єзуїтського костелу в центрі Старого міста було почато будівництво гімназії. На проблеми Кам'янецької гімназії звернув увагу сам Микола І і висловив «діяльне бажання уряду та всього світського стану бачити в цьому губернському місті споруду, що відповідає гідності та значенню губернської гімназії». Тож закладка фундаментів гімназії 25 червня 1837 р. – у 41-й день народження царя – була обставлена надзвичайно урочисто і відбулася в присутності губернатора, представників різних конфесій, численних глядачів. 8 вересня 1841 р. збудований корпус освятив архієпископ Арсеній. Будівництво велося в часи розквіту російського класицизму, хоча автори проекту відмовились від повного використання принципів цього архітектурного стилю. Головний фасад розчленований горизонтально за допомогою карнизів, поясів, сандриків. Ознак монументальності фасадам надають високі напівциркульні вікна другого поверху, під кожним з яких утоплено в товщину стіни чотири балясини. По центру головного фасаду, над входом, влаштований балкон із залізною решіткою, що спирається на чотири декоративні металеві колони-опори, утворюючи ґанок. На першому поверсі розмістилися загальні учнівські квартири, на другому – класи, на третьому жили вчителі. У 1851 р. актовий зал між другим і третім поверхами перекрили і влаштували два зали. У 1872-1873 рр. в горішньому залі обладнали Трисвятительську церкву. У 1921 р. колишня гімназія була реорганізована в першу трудову школу фабрично-заводської і селянської молоді. В 1928-1932 рр. у складі трудової школи були українська, російська і єврейська школи. В роки II світової війни будинок був сильно поруйнований, від нього залишились тільки стіни та прорізи вікон і дверей. Після відбудови в 1948 році його було передано педагогічному інституту. В 1968 р. будівлю передали університету і нині тут знаходяться історичний і природничий факультети Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка."
Довідник закладів та послуг у Хмельницькому
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото