Церква Вознесіння Христового Великі Лучки, Закарпатська область
Інформація
Церква Вознесіння Христового
Ласкаво просимо до Церкви Вознесіння Христового, розташованої в мальовничому селі Великі Лучки, Закарпатська область, Україна. Наша церква є місцем духовного спокою та молитви, де кожен може знайти підтримку та натхнення для своєї душі. Ми прагнемо створити теплу та гостинну атмосферу для всіх відвідувачів, незалежно від їхнього життєвого шляху.
Церква Вознесіння Христового є не лише місцем богослужінь, а й центром громадського життя, де регулярно проводяться різноманітні духовні та культурні заходи. Ми запрошуємо вас приєднатися до наших служб, які відбуваються щонеділі, а також взяти участь у наших спеціальних подіях та святкуваннях.
Завітайте до нас за адресою: 89625 Великі Лучки, Закарпатська область, Україна, щоб відчути гармонію та єдність у вірі. Ми завжди раді новим обличчям та сподіваємося, що ви знайдете в нашій спільноті справжню родину та підтримку.
Фото
Контакти
89625 Великі Лучки, Закарпатська область, Україна
Відгуки
"Топ імба люта ліпша церква"
"Церква Вознесіння Господнього. 1954. (УПЦ) У листопаді 1920 р. православна громада заволоділа греко-католицькою церквою, але рішенням суду в Мукачеві від 25 липня 1921 р. була зобов’язана повернути церкву. Справа затяглася, і церкву було повернуто аж 26 листопада 1926 р. У 1933 р. збудували дерев’яну православну церкву і біля неї дзвіницю, а від селянина Балога купили хату для православного священика. Муровану церкву почали будувати біля дерев’яної, яку розібрали аж у 1940 р. Землю під будівництво виділили Юрій Керекеш та Марія Товтин. У 1936 р. йшли підготовчі роботи, а восени заклали храм. Взимку та навесні звозили матеріали. Коли фундамент був готовий, владика Дамаскин освятив 12 вересня 1937 р. основний камінь, а перший священик цього храму о. Петро Угрин, що вів будівництво до 1940 р., прочитав акт осну-вання храму, який було вкладено у фундамент. Проект і креслення розробив протоієрей В. Коломацький. На початку 1937 р. за організацію будівництва православного храму єпископською відзнакою було нагороджено о. Василя Сокола, який того ж року перейшов служити в Нересницю. На 1940 р. було зведено стіни і вежу храму, але ще бракувало перекриття та бань. Коло південного фасаду ще стояла дерев’яна церква. З приходом радянської влади куратор Василь Федак сховав удома увесь церковний інвентар. На 1954 р. церкву було добудовано, але ще не поштукатурено. Малювання у храмі виконав Іван Андрішко в 1980 р."
Довідник закладів та послуг в Ужгороді
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото