Палац де Зотте Вікно, Чернівецька область
Інформація
Палац де Зотте – це унікальна туристична атракція, розташована в мальовничому селі Вікно, Чернівецька область, Україна. Запрошуємо вас поринути в атмосферу історії та краси, відвідавши цей архітектурний шедевр. Палац де Зотте вражає своєю величністю та елегантністю, пропонуючи гостям можливість насолодитися екскурсіями, що розкривають таємниці його минулого. Оточений чудовими краєвидами, палац є ідеальним місцем для відпочинку та натхнення. Відкрийте для себе багатство культурної спадщини та незабутні враження в Палаці де Зотте. Адреса: 59433 Вікно, Чернівецька область, Україна. Ми раді вітати вас у нашому палаці!
Фото
Контакти
59433 Вікно, Чернівецька область, Україна
Години
Понеділок:
10:00 - 17:00
Вівторок:
10:00 - 17:00
Середа:
10:00 - 17:00
Четвер:
10:00 - 17:00
П`ятниця:
10:00 - 17:00
Субота:
10:00 - 17:00
Неділя:
10:00 - 17:00
Відгуки
"Чудовий палац який достатньо добре зберігся до наших часів. Декілька років назад був відреставрований. Зараз в ньому функціонує музична школа, і навколо розташований парк в якому є старовинний дуб."
"В селі Вікно Заставнівського району збереглись аж дві пам'ятки державного значення. Палац побудовано у 1809 році відставним капітаном-бароном де Зотте у романтичному західноєвропейському стилі. Палац оточує парк – пам’ятка садово-паркового мистецтва, в якому ростуть 28 видів рідкісних дерев, серед яких такі, як гінкго, платан та дуби віком понад 250 років. Зараз тут знаходиться місцевий будинок культури та музична школа. Друга пам’ятка села – розташована поруч з парком мурована Іванівська церква. Побудована у 1826 році коштами баронеси Катерини де Зотта-Вільбур і князя Олександра Кантакузина Білше 150 років у церкві перебуває частка мощів цілителя Пантелеймона, які за свідченнями прихожан продовжують мироточити. За легендою ці мощі потрапили до Вікна з грецького Афону, куди часто навідувався один із фундаторів храму князь Олександр Кантакузин. Мешкаючи у Вікні, він усіляко сприяв розвитку свого родового храму, а відтак передав отримані від грецьких монахів за свою доброчинність мощі на збереження до збудованої ним місцевої церкви. Про князя Олександра, чиїми зусиллями мощі опинилися у Вікні, жителі села не забувають і понині. Його гробниця розташована під самою церквою. В селі добре збереглася будівля старої школи, побудованої у 1902 році. Поблизу Вікна є кілька печер. Народна пам’ять знає, що ще в часи татаро-монгольсокї навали в цих печерах ховалися від степовиків місцеві жителі. А ще збереглася висока могила, насипана, за переказами, козаками Петра Сагайдачного. Поруч з нею — криниця."
"Тут розміщені сільський палац культури (місцеві називають його «дім культури»), дитяча музична школа. Зовні виглядає непогано, але потребує ремонту приміщень. Відчувається, що колись тут був гарний парк з дерев'яними альтанками, алеями, від яких нічого не лишилося. Дерева у парку красиві, старі, але деякі всихають та потребують догляду. Є тут і старенька гінкго білоба (жіночої статі), яка плодоносить, але в неї немає пари. Поряд розташована загальноосвітня школа, дитячий садочок, місцевий приватний музей крийознавства, адміністративна будівля Вікнянської ОТГ, православна церква, яка була подарована бароном місцевій громаді після того, як їхня церква згоріла. Саме каплиця барона де Зотте відтоді стала церквою для вікнянських мешканців."
"Цікава архітектурна пам'ятка, перлина маленького села, зовні у непоганому стані, поруч невеличкий парк. Здивував колір будівлі - яскраво-рожевий. Через це палац важко сприйняти як кількасотлітню пам'ятку історії. Колір найбільше псує враження( Всередину не потрапила."
Довідник закладів та послуг у Чернівцях
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото