Театр на Подолі Андріївський узвіз 20 А,Б, Подільський район, Київ
Інформація
Театр на Подолі - це затишний та затверджений заклад мистецтва в самому серці Києва, по Андріївському узвозу, 20 А,Б.
Тут ви зможете полонитися чудовими виставами, які залишать свій слід в серці кожного глядача. Програма розрахована на різний вік та смак, адже Театр на Подолі пропонує як класичні п'єси, так і новітні твори сучасних драматургів.
У закладі є все необхідне для комфортного перегляду вистав: затишні зали з сучасним технічним обладнанням, зручні крісла та привітний персонал, який завжди готовий надати допомогу та відповісти на всі ваші запитання.
Після вистави ви зможете залишитися у барі, де вам запропонують свіжі напої та смачні закуски. А можливо, ви знайдете нових друзів чи зустрінете давнього знайомого серед інших відвідувачів.
Отож, якщо ви шукаєте незабутні емоції та бажаєте доторкнутися до високої мистецької культури, Театр на Подолі - це саме те, що вам потрібно! Запрошуємо вас відвідати наш заклад та насолоджуватися прекрасними виставами.
Фото
Контакти
Андріївський узвіз 20 А,Б, Подільський район, 04070 Київ, Україна
Години
Понеділок:
Вихідний
Вівторок:
10:00 - 22:00
Середа:
10:00 - 22:00
Четвер:
10:00 - 22:00
П`ятниця:
10:00 - 22:00
Субота:
10:00 - 22:00
Неділя:
10:00 - 22:00
Відгуки
"1984 Непривітні співробітники театру... Ми знайшли свої місця і стояли біля них, бо вони булу ближчими до проходу, і ми чекали глядачів, які будуть ближче до центру в нашому ряді. Третій дзвоник не лунав. До нас підійшла співробітниця театру і запропонувала допомогу, ми відповіли, що чекаємо інших глядачів і продовжили спілкуватись. Дзвоник все не лунав і ми стояли біля місць, до нас знову підійшла співробітниця і наполегливо запропонувала сісти, бо вже скоро буде дзвоник. Ми сіли і через деякий час прийшли одна і друга пара глядачів, яких ми пропускали на свої місця. Пролунав третій дзвоник і розпочався спектакль. Протягом спектаклю різні актори допускали помилки і виправлення в своєму тексті... В першій половині спектаклю багато шуму(музичний супровід, ефекти) деякі слова або не чути або актор їх не промовляє... В перерві виявили, що колуари закриті, буфет маленький, а черга до буфету довша за перерву... Не сподобалось. Дякую Зеленськомуі, що не свою тисячу витратив..."
"Я неодноразово милувалася чудовими ілюстраціями до Майстра і Маргарити, на місці яких побудували цей театр. Тож я була досить скептично налаштована з приводу цієї будівлі. Але вона напрочуд органічно вписалася в пейзаж.Театр виявився в середині затишний і невеличкий. Ходили на "Приворотне зілля". Дуже рекомендую. Актори грають чудово, п'єса з гумором. Дві години пролетіли на одному подиху"
"Сучасний театр, якщо чоловіки з дитинства зі страхом бояться театрів у класичному їх розумінні, з масивними декораціями, драпованими скрипучими кріслами, ліпниною на стелі, важким пильним від декорацій повітрям, то це не таке місце. ВСЕ дуже сучасно, модернізово, водночас зі смаком стримано, гра акторів неперевершена. Однозначно варто приходити сюди знову і знову"
"Дуже давно збиралася відвідати цей театр і не пошкодувала! Для першого візиту обрала виставу "Дівчина з ведмедиком, або Неповнолітня" (інсценізація Павла Ар'є, постановка Стаса Жиркова), тому що в університеті читала цю повість Домонтовича, яку шалено важко було десь купити чи взяти в бібліотеці й зраділа, що вона є в репертуарі саме цього театру. Я залишилася задоволеною не лише постановкою, але й самим театром - стильно, модно, молодьожно) Дуже зручні сидіння - все чудово видно навіть якщо сидиш у 3 ряду балкона, а сам інтер'єр на стільки стильний та сучасний, що складається враження ніби ти не в Києві, а в Берліні) Акторам окремий респект і спасибі за приємний вечір)"
"09.10.2017 офіційно відкрили Театр на Подолі – одну з найбільш обговорюваних будівель у Києві останніх років. Будівельний паркан навколо нової будівлі прибрали весною 2017 року, але ще півроку тривали внутрішні роботи. Сам театр почали зводити у 2004 році. Через ряд причин роботи припинялися декілька разів. У 2010 році, коли був затверджений проект архітектора Віталія Юдіна, звели більшу частину споруди, але фінансування не вистачило й роботи знову припинилися. Таким чином, до 2016 року на Андріївському узвозі стояла недобудова. Згодом кошти на реконструкцію виділила компанія Roshen, а новий проект дали розробити харківському архітектору Олегу Дроздову. Театр добудували зі зміненим фасадом й вибухнув конфлікт. Все почалося з розміщення фотографій у Facebook ще перед зняттям будівельного паркану. Один з орендарів офісів на Андріївському опублікував декілька знімків фасаду майбутнього театру з чорним металевим облицюванням. Знімок одразу ж обурив частину киян. Пізніше було зареєстровано громадську організацію «Громада Андріївського узвозу», члени якої виступають за врегулювання усіх спірних питань щодо будівлі театру, перш ніж вводити її в експлуатацію. Одним з основних аргументів невдоволених театром було те, що будівля не вписується в історичний ансамбль Андріївського узвозу за своїм розміром і кольором. Критика театру довгий час була спрямована не на юридичний чи етичний бік проблеми, а на невдоволення архітектурою. Вартість робіт із завершення будівництва театру склала 174 млн гривень. ДАБІ прийняла в експлуатацію Театр на Подолі, і він почав працювати. Відкривав будівлю президент П. Порошенко, а прем’єра першого спектаклю відбулась у новій залі 11 листопада. Киян і досі розділяє це питання."
Довідник закладів та послуг у Києві
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото