Києво-Печерська лавра
Інформація
Києво-Печерська лавра - міць благодатна, духовний оазис міста Києва, що розташований за адресою: вулиця Лаврська, 15. Це величний комплекс з високоцінними історичними та культурними скарбами, відомий у всьому світі як одне з найвизначніших місць православної культури.
Багато віків тому ці мури були засновані святими Антонієм і Феодосієм, а сьогодні вони надзвичайно значні для тисячі віруючих паломників, які збираються тут щорічно. Це релігійний заклад, також розглядається як визначне місце, що діє як точка приваблення туристів, які хочуть побачити культурні та історичні пам'ятки міста.
Приходьте та насолоджуйтеся божественним відчуттям від чарівної атмосфери лаври, де ви зможете насолодитися зі святим молитовою службою та гармонією з навколишнім світом. Краса архітектури та шпалери ікон, а саме творчість геніїв святого мистецтва, духовно збагачують вірних та туристів. Києво-Печерська лавра здатна зрушитися вам землі під нігтями та відкрити вікно у світ міста, куди ви готові прокинутися.
Фото
Контакти
вулиця Лаврська 15, Печерський район, 01015 Київ, Україна
Години роботи
Понеділок:
06:00 - 20:00
Вівторок:
06:00 - 20:00
Середа:
06:00 - 20:00
Четвер:
06:00 - 20:00
П`ятниця:
06:00 - 20:00
Субота:
06:00 - 20:00
Неділя:
06:00 - 20:00
Відгуки
"Неймовірно красива локація. Відчувається міцний зв'язок з духовністю і вишуканістю архітектури сакральних будівель. Коли перебуваю в Києві - обов'язково стараюсь прокласти маршрут через цю локацію. Але... уже декілька разів потраплятись не "дуже виховані" служителі цієї установи. Які чіплялись до нас з тим, що ми нібито фотографуємось на фоні службового транспорту їхнього начальства. Вибачте, але нам - до п'ятої точки ваші автомобілі, ми поцінювачі сакральної архітектури. Якщо була б потреба, ми такі автомобілі в автосалоні "помацали" б."
"Збіговисько московитів, нікуди не зайдеш, на територію тільки за гроші, УБД - то їх не цікавить, ціна квитка 150 дорослого, для дитини 100. Нас було четверо - за сімю мав би їм відслюнявити 500 грн. Московити вони такі. Та ще й ярмарку влаштували із зїздом з усіх усюд, в тому числі і з росії. Стоять впарюють все на світі, чіпляються коли проходиш повз - відспіваємо, за здравіє і т.д і т.п., само собою за гроші. Одним словом - ОКУПОВАНА МОСКОВИТАМИ СВЯТИНЯ!!!"
"Найголовніша православна святиня України. Місце, де безумовно відчувається благодать. Гарно упорядкована територія одразу показує, що святинею управляє справжній господар. Кількість прихожан, які відвідують Києво-Печерську Лавру, в черговий раз доводить, що більшість українських вірян - обирають канонічну православну Церкву. З приводу платних послуг, про які пишуть деяки особи (очевидно які не мають ніякого відношення до церкви взагалі). Кожна, істинно віруюча людина має підтримувати свою церкву фінансово, це абсолютно нормально. Православна церква не вимагає від своїх прихожан фіксованих пожертвовань, як наприклад різні сектантські організації. В деяких європейських країнах, у прихожан вираховується податок на церкву. Свою церкву потрібно підтримувати фінансово, хто скільки може. Тим більше Києво-Печерську Лавру, яка є одним із символів столиці України, та яку відвідує дуже багато туристів та паломників. Кому тут не подобається (розкольники, уніати, атеїсти), ті можуть сюди не ходити, без вас чистіша атмосфера та свіжіше повітря :)"
"Києво-Печерська лавра належить державі, а релігійні організації користуються нею на правах оренди.[2] Заснований 1051 року як печерний монастир за межами Києва. У середньовіччі був оплотом грецького православ'я на Русі, центром опозиції світській владі (руським та литовським князям) та вестернізації. 1592 року отримав ставропігію Константинопольського патріарха. 1688 року став лаврою. У ранньому новому часі перетворився на центр паломництва православних з усієї Російської імперії. 1994 року разом із Софійським собором внесений до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО. На території Верхньої лаври діє Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник (від 1996)[3]. Власне монастир знаходиться на території Нижньої лаври. Обидві частини лаври відкриті для відвідувачів. Пам'ятка перебуває під юрисдикцією Національного заповідника. 13 квітня 2020 року лавру тимчасово закрили на карантин, через поширення коронавірусу серед монахів та священнослужителів."
Довідник закладів та послуг у Києві
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото