Інститут права та психології Національного університету "Львівська політехніка" Корпус № 19 вулиця Князя Романа 1-3, Галицький район, Львів, Львівська область
Інформація
Інститут права та психології Національного університету "Львівська політехніка" (корпус № 19) - це вищий навчальний заклад, який знаходиться за адресою Львів, вулиця Князя Романа, 1-3. Інститут має багаторічний досвід в наданні якісної освіти з психології та правознавства.
У нашому закладі студенти зможуть здобути знання з різних галузей психології та правознавства. Ми пропонуємо широкий спектр курсів, які розроблені нашими висококваліфікованими викладачами та спеціалістами у цих галузях. Наші викладачі мають значний педагогічний та практичний досвід, що дозволяє їм ефективно передавати знання студентам.
У інституті ми надаємо можливість студентам отримати високоякісну освіту, що дозволить їм відкрити двері до різноманітних кар’єрних можливостей в майбутньому. Наші випускники успішно працюють на різних посадах, пов'язаних з психологією та правознавством.
Заклад має сучасну інфраструктуру та зручну локацію. Корпус № 19 має всі необхідні зручності для студентів, включаючи аудиторії з сучасним обладнанням, лабораторії, бібліотеку та ін.
Ми пишаємось відмінною якістю освіти, яку надаємо нашим студентам. Якщо ви бажаєте здобути високоякісну освіту з психології та правознавства, наш інститут є ідеальним місцем для вас!
Фото
Контакти
вулиця Князя Романа 1-3, Галицький район, 79000 Львів, Львівська область, Україна
Години
Понеділок:
08:30 - 19:00
Вівторок:
08:30 - 19:00
Середа:
08:30 - 19:00
Четвер:
08:30 - 19:00
П`ятниця:
08:30 - 19:00
Субота:
09:00 - 16:00
Неділя:
Вихідний
Відгуки
"центровий корпус політехніки)"
"Наразі так"
"Вищий Крайовий суд Королівства Галичини і Лодомерії, або Палац Справедливості, був побудований у 1891-95 за проєктом одного з провідних львівських архітекторів Франциска Сковрона на вул. Стефана Баторія (Князя Романа), 1-3. Будівництво таких палаців справедливості в Австро-Угорській імперії сприймалося як важливий політичний та ідеологічний факт. Ці монументальні, авторитарні, величні будівлі ставали спорудами-символами, що мали показати демократичність монархії та водночас вселити трепет перед законом у громадянина. Споруда виконувала судову функцію до 1939 року, коли стала штабом армії СРСР, Райху, та знову СРСР. Пізніше її передали у відання Політехнічного інституту як військову кафедру. Нині це 19 корпус НУ "ЛП". Палац суду був споруджений на місці комплексу колишнього монастиря кармелітів взутих із бароковим костелом святого Леопольда, та неоренесансної будівлі Гродського (Міського) суду проєкта Юліана Захарієвича. На той час монастир виконував функцію в'язниці, у якій у тому числі ув'язнювався Іван Франко. Частина монастирських будівель збереглася після побудови суду і виконувала функцію слідчого ізолятора. Будівля триповерхова, лінійна, з трьома ризалітами. Довгий фасад споруди суду витягнувся вздовж вулиці на 150 метрів, тим самим сформувавши левову частину забудови з цього боку. Архітектура неоренесансна з класицистичними та бароковими елементами. Фасади були опоряджені за проєктом Яна Завєйського, скульптури, з-поміж яких виділяється група "Правосуддя" над головним входом, ьуди виконані Леонардом Марконі. Головна вісь акцентована ризалітом з головним входом та фойє, над яким знаходиться великий багато оздоблений зал засідань у два поверхи. По боках запроєктовані два проїзди у внутрішній двір. У плануванні були використані коридорна (з розташуванням приміщень по два боки коридору) та галерейна (по один бік) системи."
"Таке ... Нічого"
"Відмінна якість освіти! Високий кадровий потенціал! Привітні працівники! Відсутність корупції (що мене дуже здивувало)"
Довідник закладів та послуг у Львові
⭐ бізнес-довідка 🔍 пошук послуг ☎ контактна інформація 🕒 розклад роботи ✍️відгуки 🌍 карта міста 📷 фото